İstanbul bebek fotoğrafçısı

Sevgili ailelerim,

Bu en özel günlerinizde o anları ölümsüzleştirmek için bir tercih yapmanız gerekiyor. Bu zor bir karar evet ama sizler için en iyisi hangisi onu doğru bir şekilde seçmelisiniz.

En iyi fotoğrafçıyı seçmek için dikkat etmeniz hususlar var. 

İlk olarak Lokasyon. Sevdiğiniz, en iyi fotoğrafçı size uzak olduğu zaman zorlanabilirsiniz. 

Diğer bir husus Tarzı ve Stili. İstanbul’un en iyi bebek fotoğrafçısını arıyor iseniz portfolyosuna bakmanızı öneririm. Bazı fotoğrafçılar sade, bazı fotoğrafçılar çok renkli çalışırlar. Bebeğinizi baktığınızda nasıl görmek istediğinizi düşünüp, kendinize uygun fotoğrafçıyı tercih etmelisiniz. 

En önemli olabilecek bir konu; Tecrübe. Kaç yıldır yaptığı çok önemli değil, önemli olan ne kadar kaliteli, özenli, en önemlisi ne kadar eğitimli olmasıdır. Kendini sürekli geliştiriyor mu diye bakılması gerekir. 

En son bakılması gerektiğini düşündüğüm diğer bir konu Fiyat. En özel ve bir daha geri gelmeyecek günleriniz için seçeceğiniz en iyi bebek fotoğrafçısının sunduğu paketleri inceleyin, kaç fotoğraf veriyor, ne şekilde sunuyor karşılaştırma yapmanızı öneririm. Sonuçta bir kere olan, aklınıza geldiğinde gülümsetecek şekilde kalması gereken bir anı olması gerekir.

Ben Nasıl Çalışıyorum?

İstanbul’da, Gökçe Öztürk Photography olarak, yenidoğan bebek çekimlerinde sade, şık, bebeğin ön planda olduğu çekimler yapmayı seviyorum. Çok fazla renk, aksesuar katarak bebeğinizin arka plana gitmesini istemiyorum. 

Bebeğiniz için; Bebek güvenliği, bebek nasıl pozlandırılmalı, gaz problemleri gibi bir çok eğitimler aldım ve almaya devam ediyorum. 

Yenidoğan bebek çekimleri ile ilgili sizlerle görüşme sırasında iken detaylı bilgilendirme yapmak için sizlere çekim rehberlerimi gönderiyorum. Böylece çekime aklınıza takılan bir şey olmadan gelebiliyorsunuz. 

Tabi ki İstanbul bebek fotoğrafçısı olarak aynı zamanda Hamile, 1 Yaş çekimi, Aile ve Özel gün çekimleri de yapıyorum. 

Çekiminizi benimle yapmak isterseniz portfolyomu inceleyebilir ve benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sevgi ile kalın 🙂

Gökçe Öztürk Photography